یک نوشته

راه حل‌های بزرگان علم بازاریابی محتوا

اگر مشکل بزرگی در بازاریابی محتوا وجود داشته باشد. راه‌حل های هوشمندانه سخنرانان بزرگ بازاریابی محتوا در این مورد چیست؟ در این جا درباره ۱۵ نفر از کسانی که راه حل های خود را به اشتراک گذاشته اند صحبت می‌کنیم.

راه حل های بزرگان بازاریابی محتوا

راه حل های هوشمندانه بزرگان بازاریابی محتوا

راه حل های هوشمندانه بزرگان بازاریابی محتوا

واژگان خود را به درستی انتخاب کنید

ما برای ایجاد یک مطلب ایده‌آل باید از کلماتی استفاده کنیم که کاربرد بیشتری برای همه دارند. از نظر من، این تمام چیزی است که برای ایجاد یک محتوای عالی نیازمندیم. ابزار اصلی من برای این‌کار استفاده از سایت Acrolinx است. ابزاری که برای مدیریت اصطلاحات و واژگان استفاده می شود و کمک می‌کند تا با سرعت بیشتر در تولید محتوا، هزینه‌ی کمتری را صرف آن کنیم.

در گذشته من از جدول‌های مختلف برای مدیریت واژگان برندها استفاده می‌کردم و این ابزار به من کمک کرد تا لحن یک‌پارچه‌ای برای معرفی برند بیابم، لحنی که داشتن آن، نیاز اساسی هر برندی است.
Val Swisher : مدیر شرکت Content Rules

ایده‌آل گرایی بیش‌ از اندازه خوب نیست

وقتی به ترفندهای مختلف برای بازاریابی محتوا یا اینکه چطور محتوای بیشتر و بهتری منتشر کنم فکر می‌کنم؛ سه گزینه را مد نظر قرار می دهم.

ابزار: من همیشه لینک مطالب مفید را دسته بندی می‌کنم و برای هر لینک دو یا چند جمله مهم از مطلب را هم کنار آن می نویسم؛ تا در آینده از آنها استفاده کنم.
اجرا: ایده‌آل گرایی بیش از اندازه هیچ‌وقت خوب نیست. ما همیشه دوست داریم قبل از انتشار هر مطلبی مطمئن باشیم که بهترین محتوا را نوشته‌ایم، اما ملاک موتور های جستجو این نیست که شما بهترین مطلب را نوشته باشید؛ البته پیشنهاد نمی کنم محتوای پیش فرض را منتشر کنید، اما زمانی نوشته های خودتان را منتشر کنید که مطمئن هستید، مطلب شما با کمی تغییر کامل می شود.
فرم : مطالب و اهداف خود را دوباره ویرایش و قالب بندی کنید. یکی از راه های صرفه جویی در زمان و داشتن فرصت بیشتر برای جذب مخاطب و لینکهای مختلف تقسیم بندی مطالب کلی به قالبهای مختلف گرافیکی، پست‌های رسانه های اجتماعی، آموزشی و فیلم ها می‌باشد.
Arnie Kuenn: مدیر عامل شرکت Vertical Measures

پشتکار داشته باشید

چون ما تیم کوچکی هستیم پس باید حداکثر انرژی خود را برای تولید یک محتوا خوب بکار ببریم. تیم ما جمعه ها ۳۰ دقیقه در مورد موضوع خاصی در گوگل جستجو می‌کند؛ و نتایج جستجوها را برای ایجاد پستی های برای وبلاگ، ویدئو، ایمیل، به روز رسانی شبکه های اجتماعی بکار می‌بریم و این موضوع باعث افزایش قدرت و نفوذ و سئو بهتر برای ما می‌باشد.
این به این معنی است که یک موضوع ساده را به راحتی به داشتن یک هفته مطلب و تولید محتوا برای گروه بازاریابمان تبدیل کنیم، موضوعاتی که شبیه راه نجاتی برای تیمی تولید محتواییست که به ندرت وقت دارد سوژه‌هایی نابی پیدا کند.
Erin Robbins O’Brien: محقق استراتژی های بازاریابی شرکت GinzaMetrics

از تصاویر جذاب استفاده کنید

به عنوان کارشناس سازمان (COO) بیشترین کار من برقراری ارتباط با کارکنان برای خدمت به مشتریان و ایجاد انگیزه تولید محتوای خوب است. گاهی یک تصویر ارزش هزاران کلمه را دارد که باعث ایجاد ایده‌های مختلفی رای تولید محتواست، این موضوع خود باعث ایجاد یک محتوای خاص می‌شود.
من ابزارهای آنلاین، مثل صفحات و تصویرهای بسیار جذاب استفاده می‌کنم که این امکان را می‌دهند ک بعد از علامت گذاری متن، فلش، دایره، جعبه، و غیره از صفحه نمایشم یک عکس فوری بگیرم و بعد آن را برای کارکنانم ارسال کنم.
Aubrae Wagner: مدیر ارشد گروه EnVeritas

همیشه در حال کار باشید

من هر ایده ای خوب یا بد را در مورد محتوا ثبت و اولویت بندی می‌کنم. برای من، این یاداشت برداری‌ها شبیه ترکیبی از وظایف سایت‌های یاداشت بردار dial2do یا Moleskine است که در هر زمانی دائما در جیب ژاکت یا شلوارم حتا هنگام حمام یا رانندگی هستند.
Matt Heinz: رئیس و موسس Heinz Marketing

برای خواندن متن کامل در وبلاگ تیم گراف،اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 1 =